reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Hudební klub a jeho založení  (Přečteno 7234 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Afrogee

  • Host
Hudební klub a jeho založení
« kdy: 03. 07. 2011, 11:30:05 »

Dobrý den,


chci založit bar s živou hudbou, ale nevím v jaké právní formě. Nemám žádnou kvalifikaci v hostinské činnosti, ale dočetl jsem se, že je možnost provozu přes odpovědnou osobu. Proto mám pro Vás pár otázek. Mohu být tedy provozovatelem a odpovědná osoba jen zaměstnancem, která by dostávala za odpovědnost odměnu? Kterou právní formu byste doporučil/a? Musím u s. r. o. splatit celých 200 000,- najednou? Je pravda, že existují dotace od pivovarů na statisíce?


Děkuji mnohokrát za odpovědi a rady.


S pozdravem
Jakub Veverka

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamatomas.dlask

  • Host
Re: Hudební klub
« Odpověď #1 kdy: 04. 07. 2011, 05:47:08 »
Dobrý den,


restauračním zařízením a jejich založení jsme se dopodrobna věnovali v článku Ponikatelé z oboru radí: Jak založit restauraci. Postup pro založení baru bude totožný.
  • Nejnižší základní kapitál je 200.000 Kč, minimální vklad 20.000 Kč. Vklady společníků se mohou lišit, musí však být dělitelné na celé tisíce.
  • Odpovědnou osobou může být kdokoli, kdo splňuje podmínky § 11 Živnostenského zákona.
  • Jaké strasti vás čekají při založení s.r.o. a jejím následném provozu jsme dopodrobna popsali v tomto článku, je na vašem uvážení, případně na výši výdělku, jakou formu podnikání zvolíte
Hozně štěstí a pěkný den ;)


 

Platby GoPay

reklama