reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Musí se podávat přiznání i při nulových příjmech?  (Přečteno 2815 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Simona

  • Host
Dobrý den,
   chtěla bych se zeptat, když jsem byla po celý rok 2009 vedena na ÚP a jen prvních 5 měsíců jsem pobírala podporu v nezaměstnanosti (což se do příjmů neuvádí), musím podávat na FÚ DP? A co tam budu v takovém případě vyplňovat?
   Děkuji za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Pavel Říha (Rop)

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 3 444
    • Zobrazit profil
Nemusíte ... viz § 38g odst. 1 zákona o daních z příjmů :-)


 

Platby GoPay

reklama