reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Bezpečné, hygienické a zákonné zřízení baru  (Přečteno 6047 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jana C.

  • Host
Bezpečné, hygienické a zákonné zřízení baru
« kdy: 02. 05. 2011, 22:31:23 »
Dobrý večer, velice ocením jakoukoliv radu ohledně zřízení baru. Vše co se týká bezpečnosti, hygienických záležitostí a vše ostatní nutnosti, dané zákonem. Zatím vím, že je nutné mít provozovnu označenou: název, vedoucí osoba, otevírací doba, IČP, IČO atd. Také mám informaci, že je zapotřebí HCCP, zde bohužel vůbec nemám tušení co tento dokument má obnášet (na internetu nejsou jednotné informace), dále předpokládám, že všichni moji zaměstnanci musí podepsat bezpečnost na pracovišti (co by tento dokument měl obsahovat, také nevím), dále samožřejmě Živ. list s hostinskou činností.
Pokud existují nějaké další nutnosti, věci dané nějakým zákonem, o kterých nevím, budu velice ráda, když mě o nich budete informovat. Vaši radu si cenním, není totiž snadné zjišťovat či dohledávat informace když nevíte jaké informace vlastně hledáte.
Děkuji
Jana

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamatomas.dlask

  • Host
Re: Bezpečné, hygienické a zákonné zřízení baru
« Odpověď #1 kdy: 03. 05. 2011, 10:10:29 »
Dobrý den,

v příštím týdnu chystáme článek, který se bude věnovat právě založení baru, restaurace. Sledujte nás a jistě na Vaše dotazy dostanete odpověď.

Pouze pro doplnění, na internetu je k nalezení několik maturitních prací věnujících se právě založení restauračního zařízení.

Mějte hezký den


tomas.dlask

  • Host
Re: Bezpečné, hygienické a zákonné zřízení baru
« Odpověď #2 kdy: 15. 06. 2011, 14:46:23 »
Přikládáme ještě odkaz na článek:


http://www.podnikatel.cz/clanky/jak-se-to-dela-restaurace/

Redakční tip

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


 

Platby GoPay

reklama