reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Reklamace a software  (Přečteno 2197 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Zdeněk Mahdal

  • Host
Reklamace a software
« kdy: 01. 05. 2011, 19:26:37 »
Dobrý den.Nechal jsem si u jedné firmy sestavit počítač na zakázku,aby splňoval moje požadavky.Dále jsem si objednal software Windows 7 Ultimate krabicovou verzi a Adobe Photoshop CS5.Po zaplacení jsem od firmy obdržel fakturu na které je napsáno PC sestava a nic víc.Tento dodavatel zahrnul cenu těchto dvou software do ceny počítače a já teď nemám jak doložit,že jsem tento software nabyl legálně.Dodavatele jsem upozornil dvakrát,že je to nepřípustné a v rozporu ze zákonem.Informoval jsem se i u firmy Microsoft a ti se taky divili.Záměrně neuvádím jméno firmy,protože si to rozhodně nenechám líbit.Tento podivný způsob fakturování ve mně vyvolává podezření,že se děje něco mimo zákon.Přeji hezký den Z.Mahdal

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama