reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Datum splatnosti na dobropisech  (Přečteno 5906 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

milan

  • Host
Datum splatnosti na dobropisech
« kdy: 18. 03. 2010, 23:49:43 »
Byl jsem dotázán, zda je nutné na Dobropisech uvádět datum splatnosti. Je to někde stanoveno?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Pavel Říha (Rop)

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 3 444
    • Zobrazit profil
Re: datum splatnosti na DBS
« Odpověď #1 kdy: 19. 03. 2010, 18:43:55 »
Žádná zákonná povinnost není ... ovšem .... jak přesně chcete stanovit splatnost dobropisu a z toho vyplývající promlčení? Pokud by to tam stanoveno nebylo, tak se domnívám, že v souvislosti s § 450 obchodního zákoníku je ten dobropis splatný ihned ...


 

Platby GoPay

reklama