reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Dotace na podnikáni  (Přečteno 3666 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

kolinek

• Host
Dotace na podnikáni
« kdy: 14. 10. 2010, 12:48:02 »
Dobrý den,prosím vás chci začít podnikat-prádelna a zajímá mě jestli jsou i nějaké jiné dotace než z úřadu práce?Tam mě řekli že bych musela být déle než 9 měsíců v evidenci ale já sem tam ted teprve14 dní.A ještě ýe bych musela dělat rekvalifikaci.Děkuji za odpověd Kolínek

Reklama

• Stálý člen

reklama

AFUK

• Host
Re: Dotace na podnikáni
« Odpověď #1 kdy: 06. 11. 2010, 13:30:54 »
V Česku žádnou dotaci nedostanete, zapomeňte na to. Není z čeho dotovat.

Blaid

• Host
Re: Dotace na podnikáni
« Odpověď #2 kdy: 30. 11. 2010, 22:47:24 »
V Česku žádnou dotaci nedostanete, zapomeňte na to. Není z čeho dotovat.

S tím bych si dovolil nesouhlasit ... peníze se do fondů vlévají a je jen potřeba sledovat výzvy ministerstev nebo evropských fondů

PN: Doporučil bych vám zjistit si něco o projektovém managementu, popřípadě kontaktovat nějakou firmu, která se jím zabývá a zhodnotit, jestli bude přínos pro vás takový, že se vyplatí si připlatit za dobrý projekt. Nevýhodou, ale je že vaše obdržené finance budou více pod dohledem a musíte přesně vědět na co je chcete použít.

Redakční tip

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama