reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Přepis firmy  (Přečteno 1219 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Adam F.

  • Host
Přepis firmy
« kdy: 26. 06. 2019, 12:51:02 »
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to v případě když..... jste jednatelem firmy, máte vytvořený projekt na dluhopisy, který poté zveřejníte a dáte si tam splatnost emise například až po roce, mezitím se vyberou veškeré peníze které jste potřeboval pro ten projekt no a peníze vyberete a budete je používat a pak se stane že za ten rok se ta firma přepíše z původního jednatele na nějakého jiného jednatele, jak je to v tomto případě ? Spadá poté vše na nového jednatele ? Nebo se tohle dá řešit trestním řízením s původním jednatelem, protože logicky... ;když si vemu že to během toho roku jednatel č1 přepíše na nového jednatele který bude i jediným jednatelem firmy... tak asi to bude nějaký podvod a usoudil bych z toho že nový jednatel bude člověk po kterém to půjde těžko vymáhat nebo ho vůbec sehnat. Ono proč se na to vlastně ptám ? .... chci investovat do dluhopisů a jsem trochu skeptik tak abych měl jistotu kdyby tato situace nastala. Díky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama