reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Provozovna v rodinném domě s hypotékou  (Přečteno 722 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Darkover

• Host
Provozovna v rodinném domě s hypotékou
« kdy: 11. 06. 2019, 19:17:06 »
Zdravím, mám rodinný dům v současnosti zatížený hypotékou. V podmínkách hypotéky je uvedené omezení, že v domě nebudou komerční prostory (pokud bych chtěl, měl jsem si vzít podnikatelskou hyp.) Mě to bylo jedno, věděl jsem že podnikat nebudu, ale problém je, že dům měl v přízemí klubovnu 30 m2 a venkovní terasu. Tu by teď chtěl příbuzný rozjet, protože tu v okolí nic není a zájem by nejspíš, alespoň v sezóně, byl.
Známý, který v rodinném domě podniká nám řekl, že menší část domu k podnikání využívat můžeme, i když se jedná o rodinný dům, ale moje hypoteční smlouva mluví jasně "žádné komerční prostory", existuje na to nějaký právní výklad?
Předem děkuji.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama