reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Binární opce  (Přečteno 4782 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Embolio

  • Host
Binární opce
« kdy: 08. 05. 2019, 17:49:24 »
Dobrý den,


zajímá mě možnost obchodování s binárními obcemi. Jsem úplným nováčkem v tomto oboru a na internetu jsem se dočetl, že momentálně je toto v tuzemsku zakázáno kvůli nějakému regulačnímu orgánu viz. [size=78%]https://finex.cz/novinka-zakaz-binarnich-opci-prodlouzen-o-dalsi-3-mesice/[/size] Snažil jsem se o tomto tématu najít co nejvíc, ale nic moc jsem v normální tisku nenašel, jen blesk vydal nějaký článek kdysi: [size=78%]https://www.blesk.cz/clanek/radce/577796/jake-prilezitosti-vam-mohou-prinest-binatex-a-binarni-opce.html[/size] ale to je stejně off topic. Takže se ptám, co znamená, že to není dovolené? Na netu jsou rady, že mohu využít nějakých platforem mimo EU, ale nechci dělat nic nelegálního.


Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaLatamar

  • Host
Re:Binární opce
« Odpověď #1 kdy: 22. 05. 2019, 13:10:23 »
Dobrý den,


o binárních opcích bohužel nic nevím, ale nenašel jsem vhodné téma tak to dám sem. Četl jsem o investování do dividendových akciích (např.: [size=78%]https://404m.com/2019/05/18/jak-jsem-si-zacal-tvorit-dividendove-portfolio-ix/[/size] nebo [/size][size=78%]https://www.moneyo.czidendove-portfolio-po-4-letech/[/size] [/size][size=78%]), které mě zaujalo, ale nevím jak je to pak se zdaněním dividend. Musím je danit nebo daní nějak samy? Předem děkuji za odpověď.[/size]Latamar

  • Host
Re:Binární opce
« Odpověď #2 kdy: 22. 05. 2019, 13:16:49 »
Dobrý den,


o binárních opcích bohužel nic nevím, ale nenašel jsem vhodné téma tak to dám sem. Četl jsem o investování do dividendových akciích (např.: [size=78%]https://404m.com/2019/05/18/jak-jsem-si-zacal-tvorit-dividendove-portfolio-ix/[/size] nebo https://www.moneyo.czidendove-portfolio-po-4-letech/ https://www.moneyo.cz/[/size][size=78%]), které mě zaujalo, ale nevím jak je to pak se zdaněním dividend. Musím je danit nebo daní nějak samy? Předem děkuji za odpověď.[/size][size=78%]


A pokud se daní samy, musím to i tak dávat do daňového přiznání, když jsem normálně zaměstnanec?

Redakční tip

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


 

Platby GoPay

reklama