reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: pomoc v insolvenci  (Přečteno 5234 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Zdenka

  • Host
pomoc v insolvenci
« kdy: 07. 05. 2019, 21:26:27 »
Dobrý večer, mám prosbičku. Jsem v insolvenci 55 měsíců a do konce oddlužení mi schází 5 měsíců. Do 2.5.2019 ins.spr. nezasílala soudu zprávy o tom, jak splácím. Až teď 5 měsíců před koncem mi zavolali s kanceláře, že je potřeba zaplatit 60.000 kč. Nechci se ničemu vyhnout, jsem ráda za pomoc .,ale není v mých silách v insolvenci dát 60.000 kč dohromady. Jediného koho mám je dcera a ta je na mateřské..Když jsem se ptala, proč mi to nesdělila dřív, odpověď zněla, že si toho účetní všimla, až nyní a že jsem si to měla hlídat sama. Žila jsem v mylném domnění, že je vše v pořádku. Mám někde odvolání, nebo je vše má chyba??Příklad posílala jsem ins. správkyni, ukončení podnikání neudala to soudu, zasílala jsem novou adresu nezaslala na soud. Komunikace minimální. Poctivě jsem platila a nyní taková sprcha a když nezaplatím je to můj konec. Děkuji za případnou pomoc odpověď.Nevím zda mohu dotaz směřovat k Vám.Soud se vyjádřil na zprávu insolvenční správkyně,že pokud to nedoplatím bude mi insolvence zrušena

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaHanča

  • Host
Re:pomoc v insolvenci
« Odpověď #1 kdy: 09. 05. 2019, 09:21:04 »
Obrátila bych se na exekutorskou komoru, toto je jednoznačně chyba insolv.správce, ten vás měl upozorňovat průběžně na to kolik máte ještě platit, on si za to bere provizi, aby hlídal vaše splátky, tak ať za to taky něco dělá. Neodkládejte to, určitě bych se bránila.


Zdenka

  • Host
Re:pomoc v insolvenci
« Odpověď #2 kdy: 31. 07. 2019, 13:20:26 »
Dobrý den a mohu se zeptat co s tím má exekutorská komora společného ?Jednala jsem s dluhovou poradnou a oni mi řekli,že se nemám jak bránit,jen sehnat peníze a zaplatit.Že insolvenční správce není povinen cokoli sdělovat

Redakční tip

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


 

Platby GoPay

reklama