reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Podnikání při neplaceném volnu v zaměstnání  (Přečteno 1456 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Adéla H.

• Host
Dobrý den chi se zeptat, zda se někdo vyzná v podnikání při zaměstnání. Se zaměstnavatelem jsme se dohodli na 2 měsíčním neplaceném volnu. V této době budu podnikat se stánkem na hostinskou činnost. Zaměstnavatel mi tvrdí, že nemůžu jít na hlavní činnost. Musím to mít jako podnikání na činnost vedlejší. Podle mě je to ale nesmysl, když nemám u zaměstnavatele žádný příjem, nemohu přeci podnikat na činnost vedlejší ale ihned přecházím na činnost hlavní. V této době za mě zaměstnavatel neodvádí ani soc. ani zdravotní pojištění. Má s tím někdo zkušenosti? prosím o radu. Děkuji Vám

Reklama

• Stálý člen

reklama

Hanča

• Host
Re:Podnikání při neplaceném volnu v zaměstnání
« Odpověď #1 kdy: 07. 05. 2019, 09:46:31 »
Pokud si domluvíte neplacené volno v zaměstnání, tak Vám zaměstnavatel nemůže diktovat, jestli OSVČ budete mít jako hlavní nebo vedlejší, to je na Vás, jemu do toho nic není, co děláte ve svém volnu, pokud to nepoškozuje zájmy zaměstnavatele.

Platby GoPay

reklama