reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Limit DPH pro faktury na Slovensko  (Přečteno 3715 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Martin

• Host
Limit DPH pro faktury na Slovensko
« kdy: 17. 04. 2019, 10:59:13 »
Ahoj,

mam ceskou zivnost, jsem neplatce DPH. Kazdy mesic fakturuju jedne firme na Slovnesku. Jsem tedy osoba registrovana. Na faktrure je DPH 0% a samotna DPH je odvadena Slovenskou firmou na Slovensku, ktera je platce DPH.

Muj dotaz je, pocitaji se mi tyto faktury (obrat z techto faktur) do limitu 1mil. pro to, abych se stal platcem DPH nebo se tyto faktury do limitu pro DPH nepocitaji?

Dekuji.

Reklama

• Stálý člen

reklama

MM

• Host
Re:Limit DPH pro faktury na Slovensko
« Odpověď #1 kdy: 17. 04. 2019, 11:53:30 »
Jste tedy identifikovana osoba. Co vim tak pokud poskytujete sluzby osobam povinnym k DPH, kt. mají sídlo mimo ČR, je misto plneni mimo tuzemsko a poskytnutá plnění se do obratu nezahrnuji. Je to stejne jako kdyz mate prijmy z AdSense kde poskytujete sluzbu s mistem plneni v zahranici konkretne Googlu Ireland. 

Platby GoPay

reklama