reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: dodání služby do Anglie  (Přečteno 3357 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Dana Zajíčková

• Host
dodání služby do Anglie
« kdy: 09. 04. 2019, 12:40:35 »
Dobrý den, mám dotaz [size=0px] :) [/size][/font] Chci vyfakturovat podporu marketingove kampaně na firmu vedenou v Anglii, která má DIC. Jsem FO, neplátce daně, identifikovaná osoba, nejsem vedena v MOSS. Nikdy jsem nic do EU nefakturovala. Chápu správně, že vystavím fakturu bez DPH. V MOSS nemusím být registrovaná pokud si ohlídám 10.000 EU za rok. Místo plnění je v jiném členském státu?  Musím podat potom přiznání k DPH, kde udedu na řádku 21 částku na faktuře nebo to nikam neuvádím? Musím vyplnit souhrnné hlášení?  Moc děkuji za tvůj čas i odpověď. Dana Zajíčková

Reklama

• Stálý člen

reklama

MM

• Host
Re:dodání služby do Anglie
« Odpověď #1 kdy: 09. 04. 2019, 16:18:13 »
bez DPH, na fakturu uvest, ze dph je povinen odvest prijemce. id osoba uz jste, takze pak jen podat souhrne hlaseni (neplest s kontrolnim hlasenim). Priznani k DPH netreba pokud tam nic jineho nepriznavate, napr. nakup sluzby ze zahranici. Staci, ze to je v tom souhrnem hlaseni. Pokud ale ano, tak treba nezapomenout na ten r. 21.

MM

• Host
Re:dodání služby do Anglie
« Odpověď #2 kdy: 09. 04. 2019, 16:19:30 »
jo a tohle plati jen do brexitu... jak to bude pak, kdo vi.

Redakční tip

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama