reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: dotace  (Přečteno 3463 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Mirek

  • Host
dotace
« kdy: 31. 03. 2018, 07:32:28 »
Dobrý den,


od 1.3.2018 podnikám jako OSVČ v oblasti Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb na Praze 6. Zajímá mě možnost rozvoje mé podnikatelské činnosti ze státních dotačních programů či programů Evropské unie. Hledáme zdroje pro rozšíření naší vybavenosti novými cvičebními pomůckami, vozidlem k jejich převozu a dále finanční prostředky k propagaci naší firmy. Co se týče propagace, jde v prvé řadě o tvorbu webových stránek na již zaregistrované doméně. Dále je zde nutnost zajištění kurzů pro rozšíření kvalifikovanosti našeho trenéra. Ve střednědobém horizontu dvou let plánujeme zřízení multifunkční tělocvičny na Praze 6.

Prosím o informaci, zdali je možné naše aktivity pokrýt z některých dotačních fondů, případně jaké podmínky je nutno splnit.

Díky moc a přeji krásný den. :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaMarek

  • Host
Re:dotace
« Odpověď #1 kdy: 29. 03. 2019, 20:22:43 »
Dobrý den, napište nám prosím email zda-li je to ještě aktuální


 

Platby GoPay

reklama