reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Příjem-startovač  (Přečteno 1262 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

renata38

  • Host
Příjem-startovač
« kdy: 19. 03. 2019, 23:33:50 »
Můžete mi prosím někdo poradit jak zdanit finance získané přes "Startovač". Byly vybrány na vydání knihy. Příjem se daní podle § 7 nebo podle §10? Jedná se o jednorázovou akci, a příjemce není nikde jako "autor" registrován. Jde mi o to, zda je povinen tyto příjmy zohlednit jako OSVČ v přehledech na socku a zdravku. Nemám s tímto zkušenosti. Prosím poraďte, děkuji Renata

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama