reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Co je pro mě nejlepší ?  (Přečteno 1881 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

David

• Host
Co je pro mě nejlepší ?
« kdy: 15. 03. 2019, 12:17:42 »
Dobrý den,
momentálně jsem stále student ale co nevidět už nebudu a chtěl bych poradit co je pro mě nejlepší volba při mém případném podnikání. Myslím tedy OSVČ, s.r.o. atd. Momentálně si přivydělávám jako editor pro lidi co dělají videa na server Youtube. Jsem tedy člověk co tyto videa stříhá a takto mám nějaký příjem. Tento příjem však nepřesáhne 20 000kč.

Mohl bych se zeptat co by jste mi doporučili dále pokud bych tuto práci chtěl dělat na tzv. fulltime job ?

Předem děkuji za odpověď.

Reklama

• Stálý člen

reklama

MM

• Host
Re:Co je pro mě nejlepší ?
« Odpověď #1 kdy: 16. 03. 2019, 15:11:04 »
Ja bych sel do OSVC a uplatnoval si 60% pausal. Tj. naklady jen zalohy na socko a zdravko, cca 4500 mesicne. Zadne ucto, jen evidence prijmu. Doporucuju na podnikani si zridit separe ucet (nemusi byt podnikatelsky), jen at se nemichaj hrusky s jabkama.

Platby GoPay

reklama