reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Změna DPH u sdružení /společnosti/ bez právní subjektivity v r. 2019  (Přečteno 1390 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Květenská Blanka

  • Host
Prosím poraďte, jak vyplnit kontrolní hlášení k DPH u společníků /sdružení bez právním subjektivity/ v r. 2019. Dříve společník č. 1 podával daňové přiznání za celou firmu a zároveň kontrolní hlášení. 2. společník podával daňové přiznání nulové a kontrolní hlášení podávat nemusel.
Od 1.1.2019 podává daň. přiznání k DPH za sebe každý ze společníků / podle % dohodnutých ve smlouvě/. Jak to bude s kontrolním hlášením, bude ho muset podávat každý? Faktury za práci vystavuje 1. společník. To fakturu /nad 10.000,-/ uvedu do kontrolního hlášení 2x? Jednomu v poměru např. 60 % a druhému 40%? Nebo jak by to mělo fungovat? Děkuji za odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama