reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Hromadná objednávka a potřeba živnostenského oprávnění  (Přečteno 1355 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

karla

  • Host
Dobrý den, jsem na rodičovské dovolené. Párkrát jsem udělala hromadnou objednávku z Německa - od firmy Benetton, holky mne požádaly, zda bych díky svým jazykovým znalostem tohle pro ně neudělala. Abych to nedělala jen tak, tak si od každé účtuji cca 15 Kc za objednávku ( někdy 1 kus, někdy za 10 Ks v jedné objednávce). Jelikož se to opakovalo, na doporučení známé, která je daňová poradkyně jsem si udělala živnostenský list. Otázka zní, co vše musím dodat k daňovému přiznání. Nakoupím cca za 500 000,- prodám za 510000,- Zisk je 10 ticíc za rok. Jak je to s DPH? Objednávám a platím zboží jako Free obchod, takže platím zboží i se clem. Jedná se pro oblečení nakupované ve výprodejích.


Děkuji Karla K.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama