reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Zuctovani dani z prijmu  (Přečteno 1506 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kubesova Jana

  • Host
Zuctovani dani z prijmu
« kdy: 06. 02. 2019, 08:29:37 »
Dobry den, mohu si podat danove priznani k dani z prijmu, kdyz jsem byla zamestnana jen jeden mesic v roce u jednoho zamestnavatele a podepsala jsem ruzovy papir? Predpokladam dobre, ze by mi vysel preplatek na dani, protoze uplatnuji celou nezdanitelnou částku na poplatnika? Zbyle mesice jsem nepracovala a nekolik mesicu jsem take byla na uradu prace.Take nevim, jestli nevadi, ze posledni tri mesice jsem podporu z uradu prace prevedla do zahranični do EU, ale zde jsem nepracovala, pouze byla registrovana na UP v zahranici, ale podporu mi na ucet posilal cesky urad prace. Musim do přiznani zapocitat i prijmy z UP? Nezda se mi totiz, ze by mi byl vracen velky preplatek na dani, kdyz jsem pracovala jen mesic, ale na druhou stranu proc si přiznání nepodat, kdyz na to mam narok. Dekuji. Kubesova

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaHanča

  • Host
Re:Zuctovani dani z prijmu
« Odpověď #1 kdy: 06. 02. 2019, 15:43:53 »
Máte 2 možnosti - buď si podáte sama DP nebo si požádáte posledního zaměstnavatele, i když to bylo někdy během roku. Ale ať zvolíte kteroukoliv variantu, dostanete zpět maximálně tu částku daně, kterou jste zaplatila.


 

Platby GoPay

reklama