reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Nezaplacená faktura - problém pro rozvíjející se startup  (Přečteno 2236 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Pan Anonym

  • Host
Zdravím,máme startup podnikající v IT, který se postupně přeměňuje v malou firmu.Máme velmi dobré reference a kladné ohlasy. Máme momentálně dost zakázek. Máme skvělé zaměstnance.Problém je, že nám nebyla zaplacena faktura od jedné firmy a ta faktura dělá víceméně náš tříměsíční rozpočet.Od té doby se to táhne, sotva přežíváme a bohužel prosinec bude nejspíš náš poslední měsíc.Mrzí mě to hlavně z důvodu, že firma se opravdu začala rozjíždět po veškerém věnovaném úsilí a dokonce si myslím, že se začala stabilizovat.
Bohužel ta díra v rozpočtu se projevila a popravdě nevím, co mám dělat dál...Kontokorent jsem zkoušel, ale byl zamítnut. Investora těžko seženeme a firma nemůže již dále žít ze záloh nových zakázek.Půjčit si nechci, pokud mám ručit jako fyzická osoba, protože sám jsem v úzkých kvůli penězům, které jsem do ní proinvestoval.
Ještě mě napadlo nechat firmu zkrachovat a zkusit to za dva roky znovu s tím, že bych si mohl nějak "převést" reference do nové firmy.Máte nějaký nápad?Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama