reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Podvod na mou osobu  (Přečteno 1745 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petra H

• Host
Podvod na mou osobu
« kdy: 27. 11. 2018, 07:59:07 »
Dobrý den , mám dotaz přišel mi email s příkazem k úhradě  .Byl na me jmeno ale přitom jsem s nim neměla nic společného . Snazila jsem se patrat co to šlo a uvedomila ksem si že  jedna osoba z mého okolí měla k dispozici me  doklady. ( Ano mojí neopatrnosti). No ale jsem si více než jistá že to byl ona. Předcházel tomu konflikt kdy mě osoba křivě obvinila a veřejně pomluvila.Zjistila jsem že tato osoba musela mít vytvořenou skupinu uživatelů (kupujicich) na platební bráně a následně mě do této skupiny také přidal ale bez meho svolení.  A pak si koupil na e shopu nějakou věc  a mě pak přišel příkaz k úhradě. A má otázka tedy zní? Co mám dělat? Mám vůbec šanci.  Mohou nějak dokázat že jsem se u něj neregistrovala já?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama