reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Jak na živnost  (Přečteno 1776 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Miluše

  • Host
Jak na živnost
« kdy: 17. 11. 2018, 00:21:31 »
Zdravím,
chtěla bych si příští rok zařídit živnost. Prodávám a vytvářím na zakázku digitální kresby. Hádám že měsíční výdělek by byl asi kolem 15 až 20 tisíc, tak mě jen zajímá: Kolik budu platit za daně v roce 2019? Bojím se, že bych při daňovém přiznání neměla dost peněz na zaplacení daní (přeci jen mám bydlení, psa....to něco měsíčně stojí). Zdravotní a sociální si budu platot pravidelně každý měsíc. Kalkulačkám upřímně nerozumím, nerozumím celkově těmhle věcem a internet je plný všelijakých informací, kterým dokupy nerozumím a mám ze všeho guláš :'D pardon. Každopádně kamarád, který pracuje na živnost podobně si dává faktury na fakturoidu, dá se to tak i když budu mít přes 20 zakázek měsíčně? Nebude v tom moc veliký nepořádek?
Omlouvám se za mou neschopnost, ale daně se platit musí, já jen nevím jak.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama