reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Automatické obnovení živnosti  (Přečteno 1940 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Lojza

  • Host
Automatické obnovení živnosti
« kdy: 07. 11. 2018, 18:08:52 »
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Dostal jsem nabídku na práci na zl v zahraničí. Dnes sem si šel vyřídit pracovní povolení A1 na sociálku, tam mi řekli že si prvně musím obnovit živnost že ji mám pozastavenou od 5.1. 2017 to je v pořádku..jdu na zivnostak a tam mi řekli že je živnost aktivní od 5.1. 2018 že se po roce automaticky obnovila, takže super..  a problém, mám splátkový kalendáře na zdravotním i sociálním nedluzim tam statisíce ale něco jo no poctivě platím už asi přes rok.. Co teď?  je jasný že na soc. I zdrav není nahlášena ta živnost. Plus sem byl letos i na pracáku pár měsíců(což nechapu)  pak mě vykopli no nedostavil jsem  se.. Celý rok jsem byl nezaměstnaný. Zdravotní jsem platil jako osoba bez příjmu soc. Vůbec. Co teď mám dělat mám strach že mi zruší ty splátkový kalendáře a budou to chtít zaplatit vše najednou plus předpokládám zálohy za tento rok což je prostě nereálné prostě peníze nemám, fakt nemevim co teď jsem z toho nešťastnej a opravdu vyděšenej, místo celkem lukrativní práce toto dají mi tu A1?  mám tam chodit vůbec? , prostě su v koncích prosím o názor nebo radu. Moc díky.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama