reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Dětská herna  (Přečteno 1593 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Michaela

  • Host
Dětská herna
« kdy: 21. 10. 2018, 13:41:01 »
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost se založením dětské herny. Jednalo by se o dvě oddělené části. První by byla klasická volná herna, místnost plná hraček. Druhá část by byla něco jako centra Bongo, BRuNO, Šaškárna apod., jen v menším rozsahu. Obojí by bylo pouze v doprovodu rodičů, tedy bez hlídání, zodpovědnost za děti by měli rodiče.
Zajímalo by mě, jaký druh živnosti to je a co vše je potřeba splňovat. Předpokládám, že prostor musí být zkolaudovaný k danému účelu, je třeba ohláška na HZS. Nevím, jak s hygienou? Občerstvení podávat nebudeme, maximálně tak kávu nebo čaj ve formě pytlíku (nebo lžičky rozpustného kafe) zalitého vodou z rychlovarné konvice.
Musí hračky splňovat nějaké speciální normy nad rámec toho, co už splňovat musí ten, kdo je prodává?
Víc mě teď nenapadá.
Budu ráda za každou radu a informaci,
děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama