reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Nestihl jsem oznámit živnost  (Přečteno 7511 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

David

• Host
Nestihl jsem oznámit živnost
« kdy: 21. 09. 2018, 06:23:52 »
Dobrý den,

živnost mi byla vystavena 10.9. a z důvodu nedostatku času jsem oznámení živnosti na socíalním, finančním a zdravotním odkládal na poslední chvíli. Mylně jsem myslel, že mám na oznámení 10 dnů, nikoliv pouhých osm, jak jsem se dozvěděl dnes.

Jak mám v tomto případě postupovat? Co to pro mě znamená? Pokutu? Nebo jde jen o orientační čísla a s klidem mohu živnost oznámit přes jednotný registrační formulář?

Děkuji.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Hana

• Host
Re:Nestihl jsem oznámit živnost
« Odpověď #1 kdy: 21. 09. 2018, 08:51:02 »
Na nic se už neptejte a na nic nečekejte, podejte hned oznámení a uvidíte, možná Vám zpoždění prominou, možná Vás budou pokutovat, na takové úvahy je už stejně pozdě.

Platby GoPay

reklama