reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Vrácení odpočtu DPH u automobilu při přerušení podnikání.  (Přečteno 1975 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Pavlína

• Host
Dobrý den, prosím pěkně o radu ohledně plánovaného přerušení podnikání. Jsem OSVČ a plátce DPH. V červnu 2018 jsem si pořídila automobil (80% služební, 20% osobní využití) a nyní mi bylo vráceno uhrazené DPH. Od září 2018 bych ale ráda přerušila podnikání a začala pracovat na DPČ. Budu povinna vrátit odpočtené DPH z auta? A pokud ano, bude lepší zůstat nadále OSVČ a plátce DPH byť budu mít 0,- Kč příjmy z podnikání (mimochodem jak dlouho by se dalo toto provozovat, že budu posílat 0,- přiznání k dani každý měsíc)? Děkuji předem za radu.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama