reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Založení Živnosti  (Přečteno 1307 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Venca

• Host
Založení Živnosti
« kdy: 04. 08. 2018, 12:06:07 »
Dobrý den,

Chtěl bych si založit živnost. Jednalo by se o přeprodej přes internet ( Sociální sítě + eshop ) Jsem zaměstnaný a soc a zdrav. za mě platí zaměstnavatel. Byl by někdo tak hodný a trochu mi popsal co a jak je potřeba. Tak abych měl vše v pořádku. příklad jestli musím mít na eshopu obchodní podmínky a jak by to bylo s prodejem přes soc. sítě atd.

Děkuji moc

Reklama

• Stálý člen

reklama

Vít

• Host
Re:Založení Živnosti
« Odpověď #1 kdy: Dnes v 14:28:30 »
Zajít na živnostenský úřad, upozornit na to, že jste zaměstnaný a chcete jen vedlejší činnost, proběhne registrace přes jednotný formulář (tím opdadne nutnost jít na sociální, zdravotní a finanční úřad), nahlásíte svého zaměstnavatele a je to hotové.
Co se týče E-shopu počítám, že obchodní podmínky by tam měli být (dle platného nového občanského zákonníku a zákonu o obchodních korporacích?), také například plugin upozorňující na cookies a upozornění na GDPR (že dle svého nejlepšího svědomí nakládáte s údaji uživatelů jen pro nutné úkony). Problematika je určitě mnohem širší.

Platby GoPay

reklama