reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Rady a tipy  (Přečteno 1968 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr Poros

• Host
Rady a tipy
« kdy: 25. 06. 2018, 08:48:40 »
Zdravím Vás, chtěl bych se tímto zeptat zda by se tu našel někdo, kdo by mě mohl nasměrovat správnou cestou.

Mám v plánu v městě o cca 30 000 obyvatel, otevřít hudební klub (bar/disco). V momentální situaci tu je absence něčeho takového. Počet mladých hledajících takovou to zábavu tu je dost, a nejen mladých. Mám vyhlídnutý jeden prostor, který by se dal využít lehce víceúčelově než jen striktně pro tento účel. Avšak tomu i odpovídá cena. Proto bych Vás chtěl poprosit, zda by jste mě nemohli nasměrovat popř. dát tip jak co nejsnáze a nejlépe vypracovat podnikatelský plán a hlavně si předem odhadem propočítat předpokládané obraty apod. Nemám s tímto velké zkušenosti a jedná se o první větší projekt, proto nehodlám nic podcenit.

(PS: pokud by měl někdo v plánu mi toto rozmlouvat vzhledem k malému množství zkušeností, tak je to zbytečné. Slyšel jsem to už vícekrát a nehodlám poslouchat druhý :)) )

Díky za každou reakci, tip a radu.

Petr

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama