reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Platba DPH  (Přečteno 938 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline DominikRozporka

• Zobrazit profil
Platba DPH
« kdy: 18. 06. 2018, 08:58:43 »
Dobrý den, pokud tomu dobře rozumím z toho článku: http://www.ipodnikatel.cz/Dane-v-podnikani/dilema-podnikatele-byt-platcem-nebo-neplatcem-dph.html
tak je to tak že když někdo něco prodává jako podnikatel.
Tak nemusí platit DPH pokud jeho výdělek z prodeje za 12 měsíců je pod 1 000 000 kč ?
Pak mě ještě zajímá jak dokážu že jsem zaplatil daň a že jsem zaplatil tolik kolik jsem měl zaplatit?
Jinak daň se teda platí 15% z příjmu za 12 měsíců?
A jestli teda někdo přesáhne někdo nebo vyrovná těch 1 000 000 kč za 12 měsíců tak pak to DPH musí zaplatit?
A dph se kdyžtak odvádí taky jdnou za 12 měsíců? Jinak zdravotní a sociální pojištění se odvádí jednou za měsíc že?
Jinak kdyby se něco změnilo něco ze zákonů ohledně tohodle jak to zjistim? Dá se někde dát odběr na zákony týkající se podnikání v mim oboru na mail?
Četl jsem že před zaplacením daně a podání daňovýho přiznání trvá v dubnu dlouho papírování. Ale čeho papírování co všechno se vyplňuje nebo počítá? Já myslel že se počítá jenom kdyžtak to DPH aby se odevzdalo a daň 15% z celkovýho výdělku za 12 měsíců?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline DominikRozporka

• Zobrazit profil
Re:Platba DPH
« Odpověď #1 kdy: 19. 06. 2018, 09:37:51 »
Dobrý den, jak to teda je s tím vším?
Nechápu hlavně tohle a už mě to fakt štve tady nemají napsáno třeba od jakýho data nebo to mám jako platit v ten den?:  https://www.penize.cz/dane/danovy-kalendar

Platby GoPay

reklama