reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: DPH při poskytnutí služby §10  (Přečteno 3914 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Pisismik

  • Host
DPH při poskytnutí služby §10
« kdy: 27. 04. 2018, 11:56:30 »
Dobrý den,
máte někdo zkušenost s fakturací služby v oblasti kultury, umění atd., podle §10. Jaká bude
sazba DPH na faktuře v případě že místo plnění je v Rakousku a dodavatel i odběratel mají sídlo v ČR
a jsou plátci DPH?
Děkuji


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Marketa

  • Host
Re:DPH při poskytnutí služby §10
« Odpověď #1 kdy: 10. 05. 2018, 12:56:29 »
Dobrý den,podle me se par 10b použije pouze v případě,kdy příjemce služby je neplatce. Pokud je příjemce služby plátce dph,potom je místo plnění u něj,tedy ve vašem případě v CR.
S pozdravem, Marketa


Pisismik

  • Host
Re:DPH při poskytnutí služby §10
« Odpověď #2 kdy: 01. 06. 2018, 10:01:25 »
Díky. Taky si to myslím, jen "metodik" DPH příjemce je jiného názoru a chce rakouskou DPH :) .

Redakční tip

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


 

Platby GoPay

reklama