reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Společné bydlení/soužití s rekreanty!  (Přečteno 1499 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Michal

  • Host
Společné bydlení/soužití s rekreanty!
« kdy: 31. 03. 2018, 12:45:13 »
Dobrý den. Měl bych jeden velice důležitý dotaz. Týká se to společného soužití/bydlení v domě , ve kterém jsou 4 byty. Tyto byty jsou v osobním vlastnictvím. Bydleli zde 4 rodiny včetně nás. Máme zde společný vchod, společné prostory, společné parkovací místa a částečně také pozemek, spíše zeleň, kde si hrají naše děti. Jedna rodina se rozhodla prodat svůj byt a taky tomu tak je. Tento jeden byt někdo koupil a chce ho dát do rekreačního pronájmu, tedy budou se zde střídat neustále nový klienti. Takže to máme 3 rodiny s malými dětmi a do toho se nám tu budou střídat cizí lidé. Máme z toho oprávněné obavy, co se bude dít. Je nějaká cesta, jak se proti tomuto kroku bránit. Všechny 3 rodiny s tím nesouhlasíme abychom tu potkávali nové ( cizí) lidi co se sem půjdou jen vyblbnout a užít si třeba týden dovolené se vším všudy.Každý má svůj klíč od hlavního vchodu.Na chodbě máme kočárky a další věci, které by se mohli ztratit. Zkrátka je to mnoho věcí které se musí zvážit. Neexistuje nějaký zákon, či paragraf který tohle upravuje? Budu velice vděčný za jakoukoli odpověď! Děkuji mockrát. S pozdravem Michal

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama