reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Část roku student, poté OSVČ  (Přečteno 1738 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Martin

• Host
Část roku student, poté OSVČ
« kdy: 23. 03. 2018, 15:28:42 »
Dobrý den,
Do září jsem byl vedený jako student, pak jsem byl měsíc na úřadu práce.
A od října jsem vedený jako OSVČ.
Teď budu podávat daňové přiznání, jde mi o to zda na prvni stránce mám vyplnit  místo roku pouze říjen 2017 až prosinec 2017. Pokud ne, tak musím někde jinde vyplnít časové období po které jsem podnikal.
Děkuji

Reklama

• Stálý člen

reklama

Hanča

• Host
Re:Část roku student, poté OSVČ
« Odpověď #1 kdy: 26. 03. 2018, 09:08:09 »
Daňové přiznání podáváte za celý rok 2017, tzn. od 1.1.2017 do 31.12.2017 a zohledníte tam Vaši pracovní a jinou činnost během celého roku. Příjmy z podnikání, celoroční slevu na poplatníka, 8 měsíců slevu na studenta., přiložíte k tomu potvrzení o studiu a potvrzení z ÚP o evidenci. Počty měsíců, kdy jste podnikal, se uvádí na přehledech pro OSSZ a Vaši zdravotní pojišťovnu, na DP ne.

Platby GoPay

reklama