reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Daně spolek  (Přečteno 1093 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kristýna

• Host
Daně spolek
« kdy: 20. 03. 2018, 12:08:01 »
Dobrý den,

vlastním spolek s čiností v oblasti - Sdružování osob za účelem provádění zájmové činnosti v oblasti kynologie (pořádání seminářů, tréninků, výcvikových akcí...). (výtah ze stanov)

Naše příjmy tvoří členské příspěvky na chod, které členi platí v průběhu roku na náš transparentní účet. V roce 2017 jsme uspořádali jedny závody, tedy kromě příspěvků od členů nám na účet přibyly i peníze za startovné, které byly použity na nákup cen a úhradu pronájmu pozemku, na kterém se členy trénujeme. V roce 2017 jsme také dostali dotaci od městské části Prahy 12, za kterou jsme koupili sekačku k údržbě pozemku.

Můj dotaz je, zda musíme podat daňové přiznání? Na každou položku, která nám přišla na účet musíme mít vystavenou fakturu? Mám zkušenosti s vedením účetnictví pouze u firmy s.r.o, tedy spolkové účetnictví je mi trochu cizí.

Moc děkuji za pomoc.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama