reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Fakturace  (Přečteno 1870 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Pavel

  • Host
Fakturace
« kdy: 14. 03. 2018, 16:58:13 »
Dobrý den,
Chtěl bych se jen zeptat jestli má někdo podobnou zkušenost.
Caa před 9 měsíci jsem si objednal kontejner který sem naplnil a hned mi hodně vyměnili za druhý. Další den jsem volal že je plný ale ať volají ženě kdy bude doma aby si ho mohli odvézt. samozřejmě si kontejner bez mého vědomí odvezli z mého pozemku který je oplocený aniž by informovali aspoň babičku že jsou tam. Žádný doklad mi nevystavili a kontejner odvezli. Po XXX určování kolik odpad vážil a kolik máme zaplatit jsme.se vždy dočkali jen odpovědi že se staví osobně a vyřídíme to že to ještě nemají spocitane. Teď se po 9 měsících ozvali že jim dlužíme 7700kc aniž bychom celou dobu měli od nich což jsme požadovali papíry o dodání a převzetí kontejnerů a hlavně kolik bylo odpadu co odvezli. Jak mám na toto reagovat když se 9mesicu neangažovali a teď mi můžou cokoliv nabulikovat?


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama