reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Daňové přiznání - DPP a OSVČ  (Přečteno 2013 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Martin

• Host
Daňové přiznání - DPP a OSVČ
« kdy: 12. 03. 2018, 08:38:58 »
Dobrý den,
Během prázdnin 2017 jsem byl vedený ještě jako student, měl jsem DPP a ppdepsal jsem prohlášení. Na konci prázdnin jsem ukončil DPP a o měsíc později jsem se stal OSVČ. Musím do daňového přiznání nějak zohlednit DPP, i když se časově nepřekrývalo s podnikáním?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Hanča

• Host
Re:Daňové přiznání - DPP a OSVČ
« Odpověď #1 kdy: 13. 03. 2018, 08:38:42 »
Pokud jste z DPP zaplatil nějakou daň, tak to pro Vás bude výhodnější zohlednit, protože si v DP uplatníte i tu odvedenou daň. Pokud byl příjem takový, že jste daň neplatil, tak DPP zahrnovat nemusíte. Nezapomeňte, že si můžete uplatnit celoroční odpočet na poplatníka ve výši 24 840 Kč a za dobu studia můžete uplatnit i slevu na studenta,

Platby GoPay

reklama