reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Paypal a danění u nezletilých  (Přečteno 1779 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

David

• Host
Paypal a danění u nezletilých
« kdy: 07. 03. 2018, 14:31:50 »
Zdravím, je mi 16 a mám na Steamu svou vlastní hru která se prodává za dolar.
Když chci prodat klíče - chtějí po mě fakturu na paypalu. Paypal mám na sebe, a jelikož je mi 16 tak jsem ještě nikdy toto nedělal. Dostanu od něj tedy 7130Kč s tím, že by později koupil další klíče, zhruba ve stejné ceně. Dočetl jsem se, nebo spíše mi někdo řekl, že pokud mi není 18 tak se o daně nemusím starat, pokud tedy nepřesáhnu výdělek 15 tisíc korun ročně. Peníze dále pošlu na paypal účet mých rodičů a ti peníze vyberou na bankovní účet.
S čím potřebuji pomoct je co všechno musím udělat pokud těchto 15 tisíc přesáhnu? - což určitě přesáhnu.
Děkuji za pomoc
David

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama