reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: OSVC  (Přečteno 1000 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

lumca

• Host
OSVC
« kdy: 04. 02. 2018, 14:47:13 »
Dobrý den,

mam takovou specialni vec. Jsem studentem vysoke skoly a prodluzuji kvuli sve bakalarce.
V podstate cely rok nemusim do skoly, ale pobiram k tomu sirotci duchod. Jelikoz si chci zachovat nejaky standard a zit jako clovek, tak bych chtel pracovat na HPP, ale to by mi stat s radosti ten duchod sebral. Mam moznost v podniku, kde jsem tedka jako brigadnik jit na ICO.

1. Kolik bych mohl disponovat "cisteho prijmu" kdyz mam za manday 1500? (mesicne 30000 hrubeho, rocne 360000)
2. Precetl jsem si, ze je moznost danit pomoci pausalu nebo jineho zpusobu, ale kazdy web tvrdi neco jineho. Rad bych videl do toho vice.

Diky za odpovedi.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama