reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Jak zrušit firmu?????  (Přečteno 1470 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Tony

• Host
Jak zrušit firmu?????
« kdy: 09. 01. 2018, 18:50:51 »
Dobrý večer, můžete mi někdo poradit jak zrušit zadluženou  firmu bez majetku a zamestnanců, která už více jak 6 let nevykonává žádnou činnost???Děkuji za odpověďi

Reklama

• Stálý člen

reklama

M.M.

• Host
Re:Jak zrušit firmu?????
« Odpověď #1 kdy: 11. 01. 2018, 08:53:12 »
Tak na to jsem odpovídal včera, pravděpodobně je slovo likvidace či úpadek ( normální právní pojmy - prostě jiné nejsou)  zde nepřípustné a tak se mažou příspěvky již i na serveru "podnikatel ? : no tedy, myslel jsem,  že toto je normální fórum k podnikání, účetnictví a daní,  ale zdá se, že i periodika pana Babiše jsou " svobodnější ".

Možná Vám páni redaktoři odpoví, jak tedy zrušit firmu, nějakým " krásnějším " způsobem.

Pro mne,  je to zde dále ztráta času. 

Platby GoPay

reklama