reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: exekuce  (Přečteno 1521 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Any

  • Host
exekuce
« kdy: 06. 01. 2018, 16:54:37 »
Potřebovala bych poradit na zápočtovém listě se mi objevilo 13 exekucí ale nedávno na poště vyjeli sjetinu exekucí na mé jméno a přibylo jich 7 což není možné. Je normální aby si někdo na Váš účet připsal své exekuce a jak se bránit líbit si to nenenchám děkuji za radu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaLada

  • Host
Re:exekuce
« Odpověď #1 kdy: 07. 01. 2018, 17:11:33 »
Kontaktujte příslušné exekutory a proberte to s nimi, ať vám řeknou, co je to za exekuce. Dost možná zjistíte, že to skutečně jsou vaše dluhy. Že by si je na vaše jméno "připsal" někdo cizí mi přijde jako ta méně pravděpodobná možnost, i když to není zcela vyloučeno. To by někdo musel zneužít vaše osobní údaje a vzít si třeba úvěr na vaše jméno a pak ho nesplácet, takže to věřitel předal exekutorovi.

Máme ve firmě několik zaměstnanců s exekucemi a většina z nich nemá vůbec přehled o tom, kolik vlastně má exekucí, v jaké výši  a za co, protože exekutoři jim ty exekuční příkazy posílají na adresu jejich trvalého bydliště, jenže oni tam už léta nebydlí a poštu si nepřebírají. Není to i váš případ?

Důvod, proč na zápočtovém listu máte jen 13 exekucí, ale v registru je jich na vás napsáno více, může být prostý - někteří exekutoři se prostě ještě o své pohledávky u vašeho zaměstnavatele nepřihlásili. Oni to totiž někteří z nich tak trochu flákají.


 

Platby GoPay

reklama