reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: podnikání při práci a exekuce  (Přečteno 1781 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Vlastimil

• Host
podnikání při práci a exekuce
« kdy: 06. 01. 2018, 14:48:53 »
Dobrý den mám na vás dotaz... jsem normálně zaměstnán ale mám exekuci a chci ještě k tomu podnikat je to vůbec možné? A jak se bude chovat exekutor? Nutno dodat že platby od zákazníku bude v hotovosti žádné faktúry atd.

A prosím jak je to s EET? je mi jasný že EET pokladnu budu muset mít ale jaky to bude mít vliv na tu zminovanou EX.  budu muset zasílat exekutorúm nějaký přehled nebo jak to vlastně je?

děkuji za odpovědi

Jstli zde již tohle téma je tak se omlouvám ja ho nenašel.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Lada

• Host
Re:podnikání při práci a exekuce
« Odpověď #1 kdy: 07. 01. 2018, 17:17:48 »
Exekutor vám může zabavit peníze na jakémkoli účtu vedeném na vaše jméno, takže byste musel všechno mít jen v hotovosti. Jinak vám coby podnikateli nemohou nařídit, abyste strhával exekuční srážky sám sobě.  EET se exekuce vubec netýká.

V zaměstnání vám zaměstnavatel bude exekuci normálně strhávat.

Platby GoPay

reklama