reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Je provozovna nutná k e-shopu?  (Přečteno 1342 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jan Š.

• Host
Je provozovna nutná k e-shopu?
« kdy: 03. 01. 2018, 16:06:10 »
Dobrý den,

co jsem koukal po internetu, tak se toto téma dost řeší / řešilo, ale bohužel si z toho nedokážu odvodit jasný názor, zda u mého případu budu muset uvést provozovnu či nikoliv.

Chtěl bych si otevřít jednoduchý eshop, ve kterém nebude možnost osobního odběru. Sídlo podnikání mám na jiné adrese, než mám trvalé bydliště, ale chtěl bych, aby pošta či reklamace chodily na adresu trvalého bydliště. Musím kvůli tomuto e-shopu ohlásit provozovnu? Vše by mělo probíhat po internetu, doma bych řešil jen poštu a případný sklad (jednalo by se třeba o plastové obaly na mobil v malém množství).

Děkuji,
Jan Š.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama