reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Roční zúčtování záloh  (Přečteno 2459 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Lenka

  • Host
Roční zúčtování záloh
« kdy: 29. 11. 2017, 11:23:57 »
Dobrý den,
mohl by mi prosím někdo poradit jak mám požádat o vrácení chybějící částky vyplacené plátcem daně poplatníkům na doplatku na daňovém bonusu z ročního zúčtování záloh a daňového zvýhodnění za rok 2014? Udělala jsem to přes Epo tiskopis, ale FÚ mi ho vrátil, že to takto nejde. A poradit jak to tedy mám udělat taky neuměl.
Děkuji

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaHanča

  • Host
Re:Roční zúčtování záloh
« Odpověď #1 kdy: 29. 11. 2017, 13:35:31 »
A kdo jiný než oni by Vám měl poradit, mají na to svoje předpisy, zákony a formuláře, tak ať s nimi umí taky zacházet. Tohle mě dovede vždycky zaručeně zvednout ze židle, pokutovat dokážou za každou blbost, ale poradit neumí.Pokud máte elektronický podpis, tak by to neměl být problém. Potom jedině papírový formulář a odnést na FÚ.


 

Platby GoPay

reklama