reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Řemeslná či volná živnost?  (Přečteno 2896 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jakub

  • Host
Řemeslná či volná živnost?
« kdy: 14. 11. 2017, 09:58:51 »
Zdravím,
mám dotaz ohledně typu živnosti...
chceme s přáteli vyrábět potravinové produkty, do kterých bychom přidávali čokoládu a u některých těchto produktů by obsah čokolády byl až 45 proent (u ostatních však pouze okolo 15 %). Jedná se tedy o cukrářský výrobek? První druh výrobku s vyšším podílem čokolády by byl do čokolády pouze namočen, do druhého s nižším podílem obsahu čokolády by byla čokoláda pouze přimíchána.
Pokud se tedy jedná o cukrářský výrobek, jak je to s živností? Na internetu jsem našel pouze info o živnostech pro cukrárnu s výrobnou či cukrárnou bez výrobny, my bychom ovšem neměli cukrárnu ale pouze výrobnu, z které bychom dodávali naše produkty zejména do internetových obchodů...
Díky a přeji hezký den

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama