reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Prodej na Amazonu  (Přečteno 2784 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jan

  • Host
Prodej na Amazonu
« kdy: 13. 11. 2017, 22:42:11 »
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na váš názor ohledně mého nápadu na produkt určený k prodeji na Amazonu. Jde o fitness shaker s mým určitým vylepšením a ještě o speciální krabičky na jídlo. Někteři lidé mě od toho odrazují a říkají, že tam je velka konkurence atd, že neprorazim atd, a že výnos bude prakticky nulový. Pak jsou taky takoví lidé, kteří tvrdí opak, tak nevím co si mám myslet ( bavíme se o US trhu) vím, že je to individuální, ale chtěl bych znát ještě nějaký objektivní názor. Eventuálně by byla i varianta začít prodávat na německém či anglickém Amazonu.
Mnohokrát děkuji za vaše odpovědi.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaLada

  • Host
Re:Prodej na Amazonu
« Odpověď #1 kdy: 14. 11. 2017, 00:09:40 »
Osobně se domnívám, že to bude dost individuální. Konkurence nejspíš bude nemalá, a to na jakémkoli trhu. Bude záležet jednak na vaší píli, průzkumu trhu, marketingu a obecně podnikatelských schopnostech, ale i na náhodě, zda zrovna ten váš produkt padne do oka většímu množství zákazníků a ujme se. Nevlastním křišťálovou kouli, abych vám byla schopna říct, jak moc je či není pravděpodobné, že uspějete.


 

Platby GoPay

reklama