reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Návštěva lékaře při pružné pracovní době  (Přečteno 5873 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Filip Kadlec

  • Host
Návštěva lékaře při pružné pracovní době
« kdy: 13. 11. 2017, 10:50:04 »
Dobrý den,


dle zákoníku práce par. 97 se překážky v práci na straně zaměstnance při pružném rozvržení pracovní doby posuzují jako výkon práce jen v rozsahu, ve kterém zasáhly do základní pracovní doby.


Musí si ovšem zaměstnanec napracovat zameškanou pracovní dobu jestliže zasáhne návštěva lékaře do volitelné pracovní doby? Jaký je to paragraf? Kde je toto zmíněno?

Děkuji
Kadlec

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Vlasta

  • Host
Re:Návštěva lékaře při pružné pracovní době
« Odpověď #1 kdy: 14. 11. 2017, 05:49:27 »
 Zákoník práce

Pružné rozvržení pracovní doby
§85
(4) Při pružném rozvržení pracovní doby musí být průměrná týdenní pracovní doba naplněna ve vyrovnávacím období určeném zaměstnavatelem, nejdéle však v období uvedeném v §78 odst. 1 písm. m).
 


 

Platby GoPay

reklama