reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Selhání pojišťovny  (Přečteno 4077 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jana

  • Host
Selhání pojišťovny
« kdy: 25. 10. 2017, 19:58:39 »
9.9.2016  jsme se staly účastníky dopravní  nehody kdy naše firemní  nákladní vozidlo  totálně  poškodil  viník  pojišťovny .
Dodnes se dohadujeme  o  úhradách na  přepravovaném  zboží ( což nyní  řeším  přes naší  pojistu z Odpovědnosti dopravce  a oni si to prý  soudně  vymůžou) ale  hlavně o  náhradě  ušlého zisku .
Naše  újma   spočívající v tom, že u firmy  nedošlo v důsledku škodné události, v tomto případě  dopravní nehody, k rozmnožení majetkových hodnot (investic), ač se to dalo s ohledem na pravidelný běh věcí očekávat. V praxi to znamená ztrátu  předpokládaného zisku za dobu, kdy poškozený nemohl vykonávat svoji činnost stejně jako před dopravní nehodou  .  Ztrátili jsme  dlouhodobou  dohodnutou  spolupráci  i scopného řidiče  . Finance  z této  zakázky   nám ve firmě  samozřejmně  chybí .
Speciální  mrazírenská  nástavba  se  musela nechat  dělat na  míru  ve  Francii a což  trvalo  do března  2017 .
Jak  bych  mohla  dosáhnout  své  fdinanční ztráty ,mám se  obrátit na naší  justici ??? Likvidátor  prostě  nezvedá telefon  s  výmluvou,že  se  musí  domluvit se specialisty !!
Docela  mne zklamali  ,jako  POJIŠŤOVNA.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama