reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Jak využít stránky k přivýdělku  (Přečteno 3248 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Michal

  • Host
Jak využít stránky k přivýdělku
« kdy: 26. 10. 2017, 15:40:13 »
Zdravím Vás,


rád bych se informoval, co podniknout pokud vlastním webové stránky, které jsem si vytvořil ve svém volném čase jako koníček a je na nich návštěvnost cca 1300 UIP měsíčně.


Mám stabilní zaměstnání, ale rád bych tyto stránky nějak využil k přivýdělku. Hledám cestu, která bude spojená s co nejmenší administrativní zátěží. Můžete někdo poradit či něco doporučit?


Děkuji
 

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaA380

  • Host
Re:Jak využít stránky k přivýdělku
« Odpověď #1 kdy: 27. 10. 2017, 07:41:08 »
Zdravím, uváděná návštěvnost je relativně nevýznamná - s přihlédnutím k případnému využití stránek pro reklamní účely - ale určitě bych doporučil umístit na vhodná místa webu reklamní jednotky systému Google Adsense. Je ale třeba počítat s tím, že měsíční výnosy se budou pohybovat (při aktuální návštěvnosti) v nižších jednotkách stokorun.
Jen pro srovnání - vlastníme mezinárodní odborný portál s cca 30x vyšší návštěvností než uvádíte a průměrné měsíční výnosy z AdSense se pohybují v rozmezí 3 - 5 000 CZK.

V každém případě je třeba principy a použití Adsene nastudovat, nicméně na stránkách (https://www.google.cz/adsense/start/) jich naleznete více než dost.

Ať se daří.


 

Platby GoPay

reklama