reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Stánek  (Přečteno 1752 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Filip

  • Host
Stánek
« kdy: 17. 10. 2017, 17:03:57 »
Dobrý den, plánuji provozování stánku (jedná se o objekt bývalé trafiky). Co vše je potřeba hlásit a zařídit? Objekt bude v mém vlastnictví, zábor placený městu. Bude se jednat o o prodej knih a tiskovin. V případě akcí možná i pivo (je možné toto udělat formou "složte se na pivo" kdy bude kasička s tim, že každý hodí kolik chce? Nejedná se mi v tomto případě o výdělek z piva, ale o dostupnost)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaM.M.

  • Host
Re:Stánek
« Odpověď #1 kdy: 17. 10. 2017, 21:34:26 »
Dobrý den,


zkusit maloobchodní prodej formou "složte se do kasičky" a tím pravděpodobně neevidovat dle Zákona o el. evidenci ( EET ) , zkusit můžete, budete li však mít smůlu na kontrolu z berňáku, pak oni vám s jistotou zkusí dát nemalou pokutu, a pak můžete zkusit nějaké opravné prostředky.
ať se daří


 

Platby GoPay

reklama