reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Půjčovna dodávek  (Přečteno 1717 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rosta

• Host
Půjčovna dodávek
« kdy: 11. 10. 2017, 18:27:56 »
Pronájmu svou dodávku FORD TRANSIT 2.0 TDDI, 3 místa k sezení, nejlépe k dlouhodobému pronájmu firmě,soukromnikovi apod.. Možnost i krátkodobého pronájmu, Cena 1000kč/den (nikoliv 24h,od rána do večera) + naftu si každý plati sám. Pokud dodávku budete používat pro své podnikání denně bude cena nižší.

MŮJ DOTAZ ZNÍ ZDA BY SE V TOMTO DALO PODNIKAT JAKO PŘIVIDĚLEK K PLATŮ?MOJE PŘEDSTAVA BY BYLA Z TÉ CENY 1000KČ (500KČ ČISTÉHO PRO MĚ A ZBYLÝCH 500KČ OPRAVY,POJISTKA).  CO SI O TOM MYSLITE ? DODÁVKU CHCI TEPRVE KUPOVAT ALE UŽ MÁM JEDNU VYHLIDNUTOU RV.2004

MOŽNOST TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ DLE TP NA 1850 KG * LOŽNÁ PLOCHA: DÉLKA: 3,4 M , ŠÍŘKA: 1,76 M * NOSNOST 1181 KG * V provozu od 07/2004

Reklama

• Stálý člen

reklama

A380

• Host
Re:Půjčovna dodávek
« Odpověď #1 kdy: 12. 10. 2017, 13:21:05 »
Zdravím,

myslím si o tom následující:

- předtím, než něco napíšete, zkontrolujte pravopis a opravte hrubky
- nastudujte si obecná pravidla o publikování příspěvků ve fórech (třeba to, že se zásadně nepoužívá psaní vět a slov velkými písmeny)
- zopakujte si, že je slušností pozdravit a poděkovat (Vy od někoho něco chcete)

Podnikat se dá téměř ve všem. Jinak se subjektivně domnívám, že při stáří dodávky (lze si představit její technický stav) proděláte na opravách. Půjčíte-li auto s tím, že ze zbylých 500 CZK (dle Vašich slov čistých, ale tak to není) zaplatíte daň z příjmů, silniční daň, případně dálniční kupón, moc toho nezbude. Ale volba je Vaše.

Platby GoPay

reklama