reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Věk v rejstříku firem  (Přečteno 4966 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr Vaník

• Host
Věk v rejstříku firem
« kdy: 11. 10. 2017, 13:12:56 »
Dobrý den,

vždy jsem měl za to, že můj věk je můj soukromý údaj, který není volně veřejně dohledatelný. Nyní jsem zjistil, že pouze po zadání mého jména např. v rejstříku firem zde: http://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoby/ se zobrazí za mým jménem můj věk. Není to tak ale u všech záznamů, u některých se věk nezobrazuje. Je možné ho nějakým způsobem skrýt?

Děkuji za odpověď

Reklama

• Stálý člen

reklama

A380

• Host
Re:Věk v rejstříku firem
« Odpověď #1 kdy: 11. 10. 2017, 14:38:50 »
Zdravím, uvedený rejstřík je neoficiální a přímo na jejich stránkách se uvádí, že pakliže najdete nesrovnalost, máte je kontaktovat na emailu info@kurzy.cz.
Je to přesně to, co vyjadřuje heslo "plakat na špatném hrobě" - tj. je lépe zeptat se přímo u zdroje, my Vám s tím nepomůžeme:-)

Petr Vaník

• Host
« Odpověď #2 kdy: 11. 10. 2017, 17:10:52 »
Děkuji za odpověď. Zkusím jim napsat. Ona tam chyba není, jen nevím, kde se dostali k mému datu narození a zajímá mě, zda-li je normálně veřejně dostupný? Nemyslím jen zde, ale kurzy ho někde musely vytáhnout, tak jestli nevíte, kde je to tak možné?

Redakční tip

• Stálý člen

Lada

• Host
« Odpověď #3 kdy: 11. 10. 2017, 17:52:32 »
Jestli jste podnikatel, tak v živnostenském rejstříku je u každého OSVČ uveden jeho datum narození. A u firem (s.r.o.) je v obchodním rejstříku u jednatelů a společníků rovněž uvedeno datum narození.

Platby GoPay

reklama